AZ house - Garážové brány

 

Naše sekčné garážové brány sú navrhnuté aby uspokojili zákazníkov s najvyššími nárokmi. Garážová brána sa zasúva pod strop a tým Vám poskytne maximum priestoru v garáži a aj pred garážou. Celý systém je namontovaný z vnútra garáže a neuberá na prejazdovej šírke.

 


Panely sú vybavené bezpečnostným systémom proti zacviknutiu prstov. Hrúbka panelu je 40, resp. 45 mm. Jadro panelu tvorí polyuretánový izolačný systém. Povrch panelov je z pozinkovaného oceľového plechu, na ktorý je vo viacerých vrstvách nanesená ochranná a oteru vzdorná povrchová úprava. Panely sekčných garážových brán odolávajú poveternostným vplyvom a majú dlhú životnosť.

 

 


Panely sú vyrábané so štyrmi druhmi prelisov: Hladký – bez prelisu, široko-lamelový – jeden vodorovný prelis, úzko-lamelový – tri vodorovné prelisy a kazetový – štvorcový prelis. Štandardne dodávané farby sú biela a  antracitová, drevodekory renolit vo vzore zlatý dub a orech. V prípade  požiadavky vieme panely dodať v 190 odtieňoch podľa RAL vzorkovníka, a 50 drevodekoroch Renolit.

 


Kovanie sekčnej garážovej brány je vyrobené z pozinkovanej ocele. Ľahkú manipuláciu zabezpečujú torzné pružiny ktoré sú navrhnuté počítačovým programom a vyrobené individuálne ku každej bráne. Brány sú vybavené poistkou proti prasknutiu pružiny.  Bezproblémový chod zabezpečujú nylonové kolieska s ložiskami a nastaviteľné robustné závesy. Po celom obvode je garážová brána vybavená tesnením ktoré zabezpečuje dokonalú tepelnú a zvukovú izoláciu.


Bránu je možné dodať s mechanickým ovládaním, ku ktorému sa zvyčajne (ak nie je iný vchod do garáže) montuje aj vonkajšie uzamykanie na kľúč. Taktiež je možné bránu dodať s elektropohonom, ktorý zároveň slúži pri uzatvorenej bráne ako automatické uzamknutie. Elektropohon je štandardne vybavený bezpečnostným systémom, ktorý v prípade nárazu do prekážky bránu otvorí. K elektropohonu sú štandardne dodávané 2ks diaľkových ovládačov. Záruka na garážové brány je 5 rokov.

 

 

 

Fotogaléria:

 • Garážové brány Trnava
  Garážové brány Trnava
 • Garážové brány Hlohovec
  Garážové brány Hlohovec
 • Garážové brány Trnava
  Garážové brány Trnava
 • Garážové brány Bratislava
  Garážové brány Bratislava
 • Garážové brány Piešťany
  Garážové brány Piešťany
 • Garážové brány Hlohovec
  Garážové brány Hlohovec