Bezpečnostné dvere Securido

Cenovo dostupné dvere pre každého s bezpečnostou zárubňou, tepelnou i zvukovou izoláciou. Vchodové dvere do bytu či domu vhodné na zabezpečenie vášho bývania za ceny, ktoré nezaťažia rodinný rozpočet. 

Povrchovú úpravu tvorí špeciálna farba spojená lakom, ktorý sa po nanesení vypaľuje v peci, aby bola zaručená dlhá životnosť a odolnosť dverí.Bezpečnostné dvere do bytu s hladkým povrchom. Sú vhodné do všetkých moderných domácností, pretože sú ľahko kombinovateľné s každým interiérom.Extravagantnejšie prevedenie povrchovej úpravy s tromi hliníkovými pásmi na dverách, pôsobia veľmi efektne a nápadito.
 Bezpečnostné dvere v elegantnom  prevedení v troch farebných variáciách sú tou najlepšou voľbou pre zákazníkov, ktorí obľubujú moderný a elegantný štýl.

 

Dekory povrchov bezpečnostných dverí


Svetlý buk


Mahagón.


Orech

 
 

Krídlo bezpečnostných dverí Securido

Krídlo dverí securido je certifikované v bezpečnostnej triede II. Skladá sa z oceľových dosiek hrúbky 1 mm, medzi ktorými je izolačná a protipožiarna výplň. Uzamykacie body a zámok sú ukryté v oceľových puzdrách hrúbka krídla je 67 mm

 

 

Bezpečnostná zárubňa

Bezpečnostné dvere Securido sú dodávané výhradne so zárubňou securido, ktorá je významným bezpečnostným prvkom a je v rovnakom farebnom prevedení ako krídlo dverí Securido. Zárubňa je dodávaná podľa šířky steny a to 100 mm alebo 150 mm. Krídlo je k zárubni pripojené pomocou špeciálnych pántov vyrobených z nerezovej ocele, vďaka ktorým sú dvere zabezpečené proti zosadeniu

 

 

 

Uzamykací systém

Vonkajšie dvere musia mať spoľahlivý bezpečnostný uzamykací systém. Tvorí ho 9 západiek z ušľachtenej ocele a bezpečnostná zárubňa, ktorá obsahuje dvojnásovne spevnené uzamykavie otvory. Celý uzamykací systém je ukrytý v oceľových puzdrách. Súčasťou uzamykanie je aj ANTI PANIC systém (odomykanie a zamykanie kľučkou z vnútornej strany)

 

 

 

 

 

Bezpečnostné kovanie dverí

Kovanie bezpečnostných dverí patrí medzi najdôležitejšie prvky bezpečnosti. Chráni zámok a bezpečnostnú vložku. Bezpečnostné vložku prekryje, a tak chráni proti odvŕtaniu a zlomeniu, čím sa zvyšuje odolnosť dverí proti násilnému poškodeniu. Kovanie na dvere Securido je certifikované do bezpečnostnej triedy III. a funguje so systémom guľa/ kľučka, pričom kľučka z vnútornej strany má v sebe zabudovaný ANTI PANIC systém (odomykanie a zamykanie kľučkou z vnútornej strany).

Rez bezpečnostných dverí

A. Celokovové bezpečnostné dvere s ľavou a pravou orientáciou otvárania, s rozmermi: 
    výška = 1950 mm, 
    šírka = 800, 900 mm


B. Špeciálna bezpečnostná zárubňa vyrobená z oceľového plechu na požadovanú hrúbku stavebnej priečky 100 mm a 150 mm

C. Širokouhlý panoramatický priezorník

D. Nerezová kľučka so systémom ANTI PANIC - špeciálny rýchly systém uzamykania a odomykania dverí zvnútra bez použitia kľúča

E. Špeciálne pánty z nerezovej ocele zabezpečujúce dvere proti zosadeniu

F. Zamykací mechanizmus zapadajúci priamo do oceľových bezpečnostných západiek - 9-bodový uzamykací systém

G. Kovanie bezpečnostných dverí. Bezpečnostné kovania chránia bezpečnostný a rozvorový zámok

H. Vnútorný priestor dverí vyplnený minerálnou lisovanou vlnou s tepelno - izolačnými, protihlukovými a protipožiarnymi vlastnosťami.       
     Ako izolant pri protipožiarnom prevedení sa používa extrudovaný perlit.

I. Nerezový prah 

J. Bezpečnostná kazeta z oceľového plechu, ktorá chráni
rozvorový mechanizmus a mechanizmy horných a dolných
výsuvných  bodov