BEZPEČNOSTNÉ DVERE SECURIDO

Bezpečnostné dvere

Securido

Cenovo dostupné dvere pre každého s bezpečnostnou zárubňou, tepelnou i zvukovou izoláciou. Vchodové dvere do bytu či domu vhodné na zabezpečenie vášho bývania za ceny, ktoré nezaťažia rodinný rozpočet.  Povrchovú úpravu tvorí špeciálna farba spojená lakom, ktorý sa po nanesení vypaľuje v peci, aby bola zaručená dlhá životnosť a odolnosť dverí.

BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Bezpečnostné dvere Securido s bezpečnostnou zárubňou, tepelnou a zvukovou izoláciou sú cenovo dostupné pre každého. Vchodové bezpečnostné dvere do bytu, vhodné na zabezpečenie vášho bývania za ceny, ktoré nezaťažia rodinný rozpočet.

PREČO SI VYBRAŤ DVERE SECURIDO

Bezpečnostné dvere Securido sú certifikované v bezpečnostnej triede III., už v štandardnej verzii majú protipožiarnu, tepelnú a zvukovú izoláciu s deviatimi istiacimi bodmi. Vchodové bezpečnostné dvere sú dodávané ako jeden celok s bezpečnostnou zárubňou pre maximálne zabezpečenie vašej domácnosti.

ZVÝŠILI SME BEZPEČNOSTNÚ TRIEDU!
Vďaka aplikovaným inováciám postúpili bezpečnostné dvere Securido z triedy II do triedy III! Po úspešnom absolvovaní testov vo firme CERTEST s.r.o. Žilina, dvere Securido získali Certifikát č. 00469/2017 následne im bol udelený aj Certifikát od Národného bezpečnostného úradu Slovenskej republiky č. T11-31/2017.

VLASTNOSTI

 

Bezpečnostné dvere Securido sú certifikované v III. bezpečnostnej triede (CERTEST a Národný bezpečnostný úrad Slovenskej republiky). Majú vysokú tepelnú a zvukovú izoláciu (39 dB) a protipožiarnu odolnosť do 30 minút. Dvere sú vyrobené z oceľových platní s hrúbkou 1 mm a sú vystužené v rohoch krídla, v oblasti hlavného zámku, uzamykacích otvorov v zárubní a v oblasti bezpečnostných bodov. Dvere majú 9-bodový bezpečnostný systém, kde sa bezpečnostné body vysúvajú do podlahy aj plafónu. Bezpečnostná zárubňa tvorí s dverami jeden nedeliteľný bezpečnostný celok. Dvere majú tri kvalitné nerezové pánty, ktoré zabezpečujú dvere voči vysadeniu.

 • Celokovové bezpečnostné krídlo dverí
 • Celokovová bezpečnostná zárubňa vo farbe dverí
 • 5 farebných prevedení: javor, orech, mahagón, biela a antracit
 • 3 typy dverí: Hladké, Tri pásiky a Elegant
 • Bezpečnostné kovanie s ANTI-PANIC systémom
 • Bezpečnostná vložka + 6 kľúčov
 • Hlavný rozvorový mechanizmus, ktorý ovláda 9-bodový bezpečnostný systém dverí
 • Bezpečnostné kazety v oblasti hlavného rozvorového mechanizmu a mechanizmov horných a dolných výsuvných bodov
 • Oceľové výstuhy v rohoch krídla
 • Špeciálne pánty z nerezovej ocele
 • Celoobvodové tesnenie, priezorník
 • Vnútorný priestor dverí vyplnený minerálnou vlnou
 • III. bezpečnostná trieda – certifikované
 • Protipožiarna odolnosť EI30 a EW30
 • Tepelná a zvuková izolácia 39 dB
 • Rýchla a odborná montáž
 • Odborné zameranie a doprava
 • 24 hodinová non-stop pohotovosť
 • Záručný a pozáručný servis
> HLADKÉ

Bezpečnostné dvere do bytu s hladkým povrchom. Sú vhodné do všetkých moderných domácností, pretože sú ľahko kombinovateľné s každým interiérom.

F3 / A  javor

F3 / B  orech

F3 / C  mahagón

F3 / D  biele

F3 / E  antracit

> TRI PÁSIKY

Extravagantnejšie prevedenie povrchovej úpravy s tromi hliníkovými pásmi na dverách, pôsobia veľmi efektne a nápadito.

F1 / A  javor

F1 / B  orech

F1 / C  mahagón

>  ELEGANT

Bezpečnostné dvere v elegantnom  prevedení v troch farebných variáciách sú tou najlepšou voľbou pre zákazníkov, ktorí obľubujú moderný a elegantný štýl.

F5 / A  javor

F5 / B  orech

F5 / C  mahagón

Krídlo bezpečnostných dverí Securido

Krídlo dverí securido je certifikované v bezpečnostnej triede II. Skladá sa z oceľových dosiek hrúbky 1 mm, medzi ktorými je izolačná a protipožiarna výplň. Uzamykacie body a zámok sú ukryté v oceľových puzdrách hrúbka krídla je 67 mm

Uzamykací systém

Vonkajšie dvere musia mať spoľahlivý bezpečnostný uzamykací systém. Tvorí ho 9 západiek z ušľachtenej ocele a bezpečnostná zárubňa, ktorá obsahuje dvojnásovne spevnené uzamykavie otvory. Celý uzamykací systém je ukrytý v oceľových puzdrách. Súčasťou uzamykanie je aj ANTI PANIC systém (odomykanie a zamykanie kľučkou z vnútornej strany).

Bezpečnostné kovanie dverí

Kovanie bezpečnostných dverí patrí medzi najdôležitejšie prvky bezpečnosti. Chráni zámok a bezpečnostnú vložku. Bezpečnostné vložku prekryje, a tak chráni proti odvŕtaniu a zlomeniu, čím sa zvyšuje odolnosť dverí proti násilnému poškodeniu. Kovanie na dvere Securido je certifikované do bezpečnostnej triedy III. a funguje so systémom guľa/ kľučka, pričom kľučka z vnútornej strany má v sebe zabudovaný ANTI PANIC systém (odomykanie a zamykanie kľučkou z vnútornej strany).

Bezpečnostná zárubňa

Bezpečnostné dvere Securido sú dodávané výhradne so zárubňou securido, ktorá je významným bezpečnostným prvkom a je v rovnakom farebnom prevedení ako krídlo dverí Securido. Zárubňa je dodávaná podľa šířky steny a to 100 mm alebo 150 mm. Krídlo je k zárubni pripojené pomocou špeciálnych pántov vyrobených z nerezovej ocele, vďaka ktorým sú dvere zabezpečené proti zosadeniu.

>  Rez bezpečnostných dverí
 1. Celokovové bezpečnostné dvere s ľavou a pravou orientáciou otvárania, s rozmermi: výška = 1950 mm, šírka = 800, 900 mm
 2. Špeciálna bezpečnostná zárubňa vyrobená z oceľového plechu na požadovanú hrúbku stavebnej priečky 100 mm a 150 mm
 3. Širokouhlý panoramatický priezorník
 4. Nerezová kľučka so systémom ANTI PANIC – špeciálny rýchly systém uzamykania a odomykania dverí zvnútra bez použitia kľúča
 5. Špeciálne pánty z nerezovej ocele zabezpečujúce dvere proti zosadeniu
 6. Zamykací mechanizmus zapadajúci priamo do oceľových bezpečnostných západiek – 9-bodový uzamykací systém
 7. Kovanie bezpečnostných dverí. Bezpečnostné kovania chránia bezpečnostný a rozvorový zámok
 8. Vnútorný priestor dverí vyplnený minerálnou lisovanou vlnou s tepelno – izolačnými, protihlukovými a protipožiarnymi vlastnosťami. Ako izolant pri protipožiarnom prevedení sa používa extrudovaný perlit.
 9. Nerezový prah
 10. Bezpečnostná kazeta z oceľového plechu, ktorá chráni rozvorový mechanizmus a mechanizmy horných a dolných výsuvných bodov

Ako objednať ?

Jednoduché 4 kroky

cp6
01
Nezáväzná cenová ponuka
cp5
02
Zameranie u Vás
cp7
03
Potvrdenie objednávky
cp8
04
Dodanie a montáž