Kované ploty

Spoľahlivý partner pre realizáciu kovaných plotov, zábradlí, brán a doplnkov na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Kované výrobky sa vyznačujú dlhou životnosťou a kvalitným opracovaním, nakoľko  sú vyrobené iba s plných materiálov je zabezpečená absolútna bezúdržbovosť. Naša firma Vám poskytuje na výber z viac ako 1000 druhov kovaných polotovarov a rôznymi typmi povrchových úprav, takže vieme naplniť prianie aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

 


Kované brány

V poslednej dobe sú trendom posuvné, samonosné alebo krídlové brány s kovaných materiálov, tieto brány dodávajú pocit bezpečia a zároveň sú elegantným riešením prístupu na pozemok. Výhoda týchto oplotení je bezúdržbovosť a úspora miesta . Naša spoločnosť poskytuje bezplatné poradenstvo pre realizáciu, prípravu podkladu pre kovanú bránu, plot alebo zábradlie. 

 


Pohony

V dnešnej dobe je samozrejmosťou otváranie brán automatickými systémami preto ponúkame široký výber produktov od pohonov krídlových a posuvných brán, garážových brán, závor a automatických dverí, až po kompletné parkovacie systémy a kompletné príslušenstvo k automatickým pohonným systémom značiek FAAC a NICE. Výhodou týchto systémov je otváranie brán bez nutnosti manuálnej obsluhy, či už diaľkovým ovládaním, mobilným telefónom alebo len priblížením sa k otváraciemu systému rádiovým identifikátorom. Samozrejmosťou je odborná montáž, bezplatné poradenstvo a záruka na dodaný tovar pri vybraných systémoch až 5 rokov.
 

 

 

 

 

 • Posuvna-brana.jpg
  Posuvna-brana.jpg
 • 684217.jpg
  684217.jpg
 • kovane-ploty.jpg
  kovane-ploty.jpg
 • lamark-deset-duvodu-2.jpg
  lamark-deset-duvodu-2.jpg
 • lattice-849209_1280.jpg
  lattice-849209_1280.jpg
 • BMA4a4d7f_DSC_6641.jpg
  BMA4a4d7f_DSC_6641.jpg