EXTERIÉROVÉ TIENENIE

Exteriérové žalúzie sú moderným a vysoko funkčným doplnkom pre váš domov. Vďaka umiestneniu žalúzií pred okno najúčinnejšie ovplyvníte tepelnú klímu v interiéri. Žalúzie umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. V prípade na maximálne zatemnenie doporučujeme lamelu typu Z90, kde je tento efekt takmer dokonalý.

Exteriérové hliníkové rolety sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí aj počas slnečného dňa potrebujú čo najviac zamedziť prechodu svetla do interiéru. Najväčšou devízou exteriérových roliet je, že vďaka svojej konštrukcii je pri ich zatiahnutí možné v miestnosti dosiahnuť 100% tmu. Exteriérové hliníkové rolety zároveň zamedzujú úniku tepla a spĺňajú aj určitú bezpečnostnú funkciu proti neželanému vniknutiu  do objektu cez okno.

Screenové rolety sú stále viac obľúbené vďaka svojej účinnosti a modernému vzhľadu, dotvárajú architektonický vzhľad objektu a stávajú sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. Využívajú sa ako dominantný estetický prvok administratívnych budov, ale aj obytných a pasívnych domov. Sú určené hlavne k tieneniu presklených fasád a okien. Chránia pred slnečným žiarením, zabraňujú prienikom tepla a prehrievaniu interiéru. Dajú sa tiež využiť ku tieneniu pergoly, altánku, alebo zimných záhrad.