Povedali o nás

Povedali o nás

recenzie

Firmu odporúčam. Montáž plastových okien prebiehala už na zateplenej fasáde, okná orientované do rušnej ulice. Montáž komplikovali pôvodné okná, ktoré mali zložitú konštrukciu a okoloidúci ľudia. Napriek zložitosti montáže a neočakávaných okolností v priebehu montáže si chlapci zachovali profesionalitu, dobrú náladu, precíznosť.

Lívia Šišláková

Maximálna spokojnosť, kvalitná práca, ak by som objednávala, určite opäť u tejto firmy, možnosť zľavy, kvalitné okná, šikovní rýchli chlapci. Vrelo odporúčam.

Monika Števová

Šikovní odborní a ústretoví chalani.

Juraj Surový

Pekny showroom, brany, okna, parapety. Pristup na urovni

Lukáš Kohút

So službami som spokojný, kvalitná práca za rozumnú cenu!

Gustáv Harcinik

Ďakujeme veľmi pekne za vybavenie objednávky. Všetko prebehlo v poriadku i keď chlapi mali trošku problém dostať okná do výťahu. Museli to nosiť po schodoch. Samotne montovanie prebehlo z môjho pohľadu veľmi dobre a rýchlo. Výborná práca môžem povedať. Okná sú skvelé. Vonkajšie žalúzie fungujú. Ďakujeme ešte raz za spoluprácu.

Mičová

S firmou AZ house Jozef Vindiš sme boli nad mieru spokojní.Okná na 100% , rýchla, čistá montáž... Určite odporúčame.

Ľuboš Šúst

Od firmy AZ house-Jozef Vindiš mám už 2 realizované zákazky a vždy som bol spokojný. Prácu vždy odviedli na 100 % a samozrejmosťou je servis po odovzdaní zákazky. Vrelo odporúčam!

Ing. Miroslav Beránek

Som veľmi spokojný,,, to čo sľúbili, to aj splnili! Korektný prístup a snaha vyhovieť požiadavkám zákazníka! Ak budem potrebovať znova si objednávku urobím vo firme AZ house-Jozef Vindiš. Vrelo odporúčam!

Ján

Biely Kostol
Odporúčam.

Stanislav Watzka

Rýchlosť dodania a aj montáž. Super cena.

Marián Chudý

Odporúčam

Renáta Mačicová

Odporúčam

Miroslav Haspra

Od objednávky až po samotnú realizáciu ústretový a profesionálny prístup. Sme spokojní a služby AZ house určite ešte využijeme.

Daniela Gažovičová

Sme veľmi spokojný s výberom firmy. Ďakujeme 🙂

Gabriela Galbičková

Hlohovec
Chcem sa poďakovať za perfektne odvedenú prácu s oknami i s balkónom. Som nad mieru spokojná.Máte skvelých chlapcov, poďakujte im, prosím, tiež ešte raz v mojom mene.

Mária Štepanovičová

Piešťany
Firma AZ house nám dodala plastové okná, prístup bol skvelý, cena najlepšia (mali sme aj iné ponuky). Práca bola vykonaná rýchlo, kvalitne a v termíne. Maximálna spokojnosť. Počítame so spoluprácou aj do budúcna.

Petra Szalay Doubravská

Malá Mača