HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Hliníkové

VCHODOVÉ DVERE

Hliníkové vchodové dvere – Pracujeme s profilovým systémom Cortizo® a Ponzio®, s ktorým máme veľmi dobré skúsenosti. Jeho viac ako päťdesiatročná minulosť je badateľná nielen na vyspelosti profilov, ale aj tým, že svojou spoľahlivosťou vyniká medzi ostatnými.

Ak sa rozhodnete pre našu spoločnosť, môžete si vybrať zo širokej ponuky dekoračných výplní, typov skiel, imitácií dreva a rôznych doplnkov. Dbáme aj na bezpečnosť, preto na naše vchodové dvere inštalujeme kovania s úrovňou zabezpečenia WK2 a to za štandardné ceny. Samozrejme na naše výrobky poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Millennium Plus 80 s PTM

Hliníkové dvere Cortizo® Millennium Plus 80 – vyrábame priamo v našej výrobe na Slovensku z profilov extrudovaných v modernej prevádzke v Novej Bani. Tieto profily sú vyrábané s väčšou hrúbkou stien, preto je tento profil stabilnejší a tým je možné z neho vyrábať aj dvere veľkých rozmerov alebo dvere extrémne zaťažované (často otvárané a zatvárané dvere).

Pre tieto vlastnosti sú naše dvere veľmi vhodné pre novostavby rodinných domov kde často dochádza k prirodzenému sadaniu stavby.

S konštrukčnou hĺbkou 80 mm spĺňa požiadavky pre použitie v nízkoenergetických a pasívnych domoch. Tomuto prispieva aj zdokonalenie dizajnu v časti prerušenia tepelného mosta s použitím až 45 mm polyamidu tvaru “Ω” a spojením profilov z tkaného polyolefinu a penovým tesnením ako na ráme tak aj na krídle.

Možnosť zasklenia sklom hrúbky až 64 mm a trojitej komory dáva priestor použitiu energeticky úsporných okien, ktoré majú vynikajúce tepelné a akustické vlastnosti (ochrana proti hluku až 46 dB), čo sa odzrkadľuje v maximálnej energetickej úspornosti a vnútornom komforte.

 • Zasklenie:
  • trojsklo hrubé 48 mm, plnené argónom s Ug = 0,5 W/m2K,  teplý rámik SGG Swisspacer®
  • štvorsklo hrubé 64 mm, plnené argónom s Ug = 0,3 W/m2K,  teplý rámik SGG Swisspacer®
 • Stavebná hĺbka: Rám – 80 mm / Krídlo – 88 mm
 • Šírka polyamidovej vložky: 45 mm
 • Súčiniteľ prestupu tepla:
  Uw od 0,63 (W/m²K)
 • Povrchové úpravy:
  Lakované farby (RAL, metalické a textúrované)
  Lakované imitácie dreva
  Eloxovanie

78NHI

3-komorový tepelno izolačný systém určený pre zhotovovanie dveřných konštrukcií. Systém má konštrukciu zalicovaných profilov (šírka vnútornej drážky 18 mm) a možnosť použitia líšt do drážky v euro štandarte.
V PE 78N sú požité profilové prerušovače tepelného mostu šírky 34 mm. Špeciálne konštruované, kompatibilné profily umožňujúce jednoduché pripojenie dverí k preskleným plochám, vitrínam. Konstrukčná hĺbka rámu a krídla je 78 mm.
Systém umožňuje použiť širokú škálu kovania a zámkov dverí. Systém PE78N umožňuje realizovať rohové spoje lisovaním alebo skrutkovaním. Ponúka celú radu prahových riešení (taktiež i prah z PVC), ktorý má nielen účinné tesnenie, odvádza vodu von, ale tiež má lepšiu tepelnú izoláciu.

Hliníkové profily
EN AW-6060 podľa PN-EN 573-3 stav T66 dle PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 podľa normy DIN 1725 T1, DIN 17615 T1.
Tepelno izolačné vlastnosti
Rámový súčiniteľ prestupu tepla Uod 1,5 W/m2K.
Výplne
Jednoduché alebo viacnásobné zasklenie s akýmkoľvek druhom skla alebo nepriehľadným panelom. Osadenie výplní o hrúbke: 23-61 mm.
Povrchová úprava
Práškovými polyesterovými farebnými náterovými hmotami splňujúcimi požiadavky Qualicoat, vo farebných odstienoch podľa RAL; anodoce (elox) v odtienoch prírodní hliník, olivovo zelená, zlatá, hnedá – splňujúca požiadavky Qualanod; lakovánie vo farbe drevodekoru.
Tesnenie
Zo syntetickej pryže EPDM dle normy 7863 a normy podľa ISO 3302-01, E2-01, E2.
Kovanie
Od renomovaných firem: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Geze, GU, Dorma apod.
Osvedčenie a certifikáty kvality
Počiatočné skúšky typu podľa PN-EN 14351-1 + A1.
Trieda bezpečnosti: Trieda RC2 dle PN-EN 1627.

Možnosti vyhotovenia dverí

DVEROVÉ VÝPLNE

ZÁKLADNÉ DEKORY

LAKOVANÁ IMITÁCIA DREVA

SKLÁ

 • Všetky

Ako objednať ?

Jednoduché 4 kroky

cp6
01
Nezáväzná cenová ponuka
cp5
02
Zameranie u Vás
cp7
03
Potvrdenie objednávky
cp8
04
Dodanie a montáž