HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Vchodové

HLINÍKOVÉ DVERE

Hliníkové vchodové dvere – Pracujeme s profilovým systémom Ponzio®, s ktorým máme veľmi dobré skúsenosti. Jeho viac ako päťdesiatročná minulosť je badateľná nielen na vyspelosti profilov, ale aj tým, že svojou spoľahlivosťou vyniká medzi ostatnými.

Ak sa rozhodnete pre našu spoločnosť, môžete si vybrať zo širokej ponuky dekoračných výplní, typov skiel, imitácií dreva a rôznych doplnkov. Dbáme aj na bezpečnosť, preto na naše vchodové dvere inštalujeme kovania s úrovňou zabezpečenia WK2 a to za štandardné ceny. Samozrejme na naše výrobky poskytujeme záručný a pozáručný servis.

PONZIO 68 HI

Tepelno izolovaný 3-komorový systém určený pre konštrukciu dverí. Systém má zlícovanú štruktúru profilov (veľkosť vnútornej drážky je 18 mm) a možnosť použitia zasklievacích líšt do drážky v euro štandarte.
V PE68 sú použité profilové tepelno prerušovacie vložky hrúbky 24 mm. Špeciálne konštruované, kompatibilné profily umožňujú ľahké napojenie dverí v akomkoľvek mieste. Konštrukčná hĺbka rámu a krídla je 68 mm.
Systém dáva možnosť zasklenia 2-sklom či 3-sklom a to do hrúbky 51 mm.
Rámový súčiniteľ prestupu tepla je 1,5 do 2,1 W/m2K.
Systém umožňuje použiť širokú škálu kovania a zámkov dverí. PE68 dovoľuje realizovať rohové spoje lisovaním alebo skrutkovaním.

PONZIO 78N HI

3-komorový tepelno izolačný systém určený pre zhotovovanie dveřných konštrukcií. Systém má konštrukciu zalicovaných profilov (šírka vnútornej drážky 18 mm) a možnosť použitia líšt do drážky v euro štandarte.
V PE 78N sú požité profilové prerušovače tepelného mostu šírky 34 mm. Špeciálne konštruované, kompatibilné profily umožňujúce jednoduché pripojenie dverí k preskleným plochám, vitrínam. Konstrukčná hĺbka rámu a krídla je 78 mm.
Systém umožňuje použiť širokú škálu kovania a zámkov dverí. Systém PE78N umožňuje realizovať rohové spoje lisovaním alebo skrutkovaním. Ponúka celú radu prahových riešení (taktiež i prah z PVC), ktorý má nielen účinné tesnenie, odvádza vodu von, ale tiež má lepšiu tepelnú izoláciu.

Hliníkové profily
EN AW-6060 podľa PN-EN 573-3 stav T66 dle PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 podľa normy DIN 1725 T1, DIN 17615 T1.
Tepelno izolačné vlastnosti
Rámový súčiniteľ prestupu tepla Uod 1,5 W/m2K.
Výplne
Jednoduché alebo viacnásobné zasklenie s akýmkoľvek druhom skla alebo nepriehľadným panelom. Osadenie výplní o hrúbke: 23-61 mm.
Povrchová úprava
Práškovými polyesterovými farebnými náterovými hmotami splňujúcimi požiadavky Qualicoat, vo farebných odstienoch podľa RAL; anodoce (elox) v odtienoch prírodní hliník, olivovo zelená, zlatá, hnedá – splňujúca požiadavky Qualanod; lakovánie vo farbe drevodekoru.
Tesnenie
Zo syntetickej pryže EPDM dle normy 7863 a normy podľa ISO 3302-01, E2-01, E2.
Kovanie
Od renomovaných firem: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Geze, GU, Dorma apod.
Osvedčenie a certifikáty kvality
Počiatočné skúšky typu podľa PN-EN 14351-1 + A1.
Trieda bezpečnosti: Trieda RC2 dle PN-EN 1627.

SKLÁ

Možnosti vyhotovenia dverí

Ako objednať ?

Jednoduché 4 kroky

cp6
01
Nezáväzná cenová ponuka
cp5
02
Zameranie u Vás
cp7
03
Potvrdenie objednávky
cp8
04
Dodanie a montáž