ZASKLENIE TERÁS A BALKÓNOV

Zasklievací systém pre terasy a balkóny

Zasklievací systém, vyrábaný priamo v našej výrobe, je jedným z najpoužívanejších riešení pre zasklenie terasy, pergoly a altánku. Tento systém je možné vyrobiť na mieru do vášho priestoru. Okrem toho je vhodný aj na uzavretie balkónu, lodžie, verandy a ďalších priestorov, ktoré chceme oddeliť s cieľom dosiahnuť teplotný komfort a ochranu pred vetrom, dažďom, prašnosťou, hlukom a neželanému vstupu túlavých zvierat.

K dispozícii je niekoľko druhov výplní a stovky farebných odtieňov profilov, ktorým prispôsobujeme aj farbu ostatných viditeľných komponentov. Medzi štandardné bezpríplatkové farby profilov patria strieborný elox, biela a antracit. Zásadne používame nerezové spojovacie materiály a kvalitné tesnenia, preto je životnosť systému až 30 rokov. Výsledkom je ideálna kombinácia ceny a kvality.

Okrem toho, ponúkame aj zastrešenie pergolou, ktoré je kompatibilné s naším zasklením.

Na tienenie terasy máme možnosť použitia screenových roliet, ktoré sú vhodné pre použitie ako s pergolou tak aj so zasklievacím systémom.

Farby

Výber farebného prevedenia profilov:

  • Bielu, strieborný elox a antracit ponúkame štandardne, bez príplatku. Tieto farby sú populárne, moderné a dokonale sa hodia do mnohých typov interiérov a exteriérov.
  • Za príplatok možnosť vyhotoviť do všetkých odtieňov RAL. Ak máte konkrétne farebné predstavy alebo chcete zladiť zasklenie s existujúcimi farbami na vašom dome, či na záhrade, ponúkame možnosť nastriekať profil do akéhokoľvek odtieňa RAL.

Náš cieľ je poskytnúť vám bohaté farebné možnosti, aby ste mohli vybrať také zasklenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim predstavám a ladí s vaším okolím.

Možnosti otvárania
Profily a koľaje

Profily tohto systému sú vyrobené z hliníkovej zliatiny a môžu byť dodané vo vybranom farebnom odtieni, aby ladili s madlami a dorazovým profilom. Dorazový profil sa montuje na bočnú stenu a dokáže kompenzovať prípadné nerovnosti jej povrchu. Maximálna doporučená šírka jedného krídla tohto systému je 1,3 metra a výška 2,8 metra.

Možnosti otvárania:

 • Otváranie jedným smerom: S touto možnosťou môžete mať 2 až 4 krídla, ktoré sa otvárajú v jednom smere.
 • Otváranie krídiel ako opona: Tento systém umožňuje mať 4 až 8 krídiel, ktoré sa otvárajú oddelene od seba do bokov, vytvárajúc efekt opony.

Ďalšou možnosťou sú aj fixné krídla.

Výber koľají:

 • Ponúkame vám možnosť výberu medzi nízkou hliníkovou koľajou s výškou iba 12 mm a štandardnou koľajou s výškou 24 mm.
 • V našej ponuke máme typy koľají, vrátane dvojkoľaje, trojkoľaje a štvorkoľaje.
IMG_6071a
Nízka hliníková koľaj s výškou len 12mm

Porovnanie štandardnej koľaje vpravo s nízkou koľajou vľavo. Tieto koľaje sú špeciálne vyrábané len pre náš posuvný systém. Nízka koľaj sa používa ako spodná a je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlný prechod aj bosou nohou.

IMG_1336
Sklá

Možnosti výberu zasklenia:

 • Štandardné 6 mm sklo:
 • Číre sklo: Klasická voľba pre transparentné zasklenie, umožňuje priechod denného svetla a výhľad na vonkajší priestor.
 • Mliečne a ornamentové sklo: Poskytuje vyššiu mieru súkromia a difúzne rozptyľuje svetlo, vytvárajúc príjemnú atmosféru s miernym odtieňom.
 • Zrkadlové sklo: Vytvára moderný a elegantný vzhľad, zrkadlový efekt odrazí časť svetla späť a poskytuje diskrétnosť počas dňa.
 • Bezpečnostné lepené sklo (VSG):
 • Číre VSG sklo: je zložené z dvoch sklenených tabúl spojených bezpečnostnou fóliou, čo zaručuje vyššiu bezpečnosť a minimalizuje riziko zranenia v prípade rozbitia skla.
 • Mliečne VSG sklo: okrem bezpečnostných vlastností ponúka aj mliečny odtieň.
 • Izolačné dvojsklo hrúbky 18 mm:
 • Izolačné dvojsklo: Toto zasklenie poskytuje lepšiu tepelnú izoláciu a minimalizuje straty tepla.
IMG-5444
Zabezpečenie dverí

Na zabezpečenie nášho systému je možné použiť aretačné kolíky z nehrdzavejúcej ocele. Kolíkmi sa zaistia krajné krídla do bočnej lišty a tým zabránime posunutiu krídiel z opačnej strany (ak je kolík z interiéru, nie je možné dvere otvoriť z exteriéru). Taktiež je možné použiť aretačné kolíky na zabezpečenie pred otváraním dverí malými deťmi, umiestnením kolíka vo výške, kde nedosiahnu.

aretacny kolik 1
aretacny kolik 2
aretacny kolik 3
 • Všetky
 • Zasklenie balkónov a terás

Ako objednať ?

Jednoduché 4 kroky

cp6
01
Nezáväzná cenová ponuka
cp5
02
Zameranie u Vás
cp7
03
Potvrdenie objednávky
cp8
04
Dodanie a montáž