PERGOLY

Pergoly

Pergoly sú ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú vytvoriť pohodlné prostredie na terase alebo na záhrade. Vyberať môžete medzi bioklimatickou pergolou s naklápacími lamelami, alebo pergolou s pevnou strechou z polykarbonátových, či sklenených panelov.

KOMFORTNÉ, ELEGANTNÉ A PRAKTICKÉ.

Jednoduchý koncept ponúkaných pergol ponúka celý rad doplnkového príslušenstva. Bioklimatickú pergolu je napríklad možné obohatiť dažďovým/slnečným/veterným senzorom na ovládanie naklápania lamiel. Všetky typy sú potom kompatibilné s ponukou zasklenia terás hliníkovým posuvným systémom.

Pergola s pevnou strechou

Bioklimatická pergola

Pergola s pevnou strechou a hliníkovou konštrukciou. Strecha je vyrobená zo sklenených alebo polykarbonátových panelov. Možnosť farebného prevedenia v bielej, antracit, alebo hnedej farbe ako základ, za príplatok je možný aj iný odtieň RAL.

Max. šírka: 7000 mm, Max. výška: 2100 mm, Max. dĺžka: 4000 mm

Bioklimatická pergola s hliníkovou konštrukciou poskytujúca inteligentnú ochranu proti slnečnému žiareniu. Vybavená strechou zloženou z lamiel s možnosťou náklonu, vďaka čomu je umožnené prúdenie vzduchu pergolou.

Možnosť farebného prevedenia v bielej, antracit, alebo hnedej farbe ako základ, za príplatok je možný aj iný odtieň RAL.

Max. šírka: 7790 mm, Max. výška: 2500mm, Max. dĺžka: 4500mm

  • Všetky

Ako objednať ?

Jednoduché 4 kroky

cp6
01
Nezáväzná cenová ponuka
cp5
02
Zameranie u Vás
cp7
03
Potvrdenie objednávky
cp8
04
Dodanie a montáž