Zdvižno-posuvné dvere Salamander evolution Drive HST

Zdvižno-posuvné dvere Salamander evolutionDrive HST prinášajú maximálne pohodlie, komfort a predovšetkým presvetlenie interiéru veľkoplošným zasklením či už ide o terasu alebo balkón. Jednoduchým otočením kľučky vytvoríte hladké prepojenie interiéru a exteriéru.

Interiér a exteriér už nie sú oddeleným
priestorom

Moderná technika spojila odvekých súperov a umožnila, aby exteriér už viac nebol vyhostený za oknami a múrmi domu, ale stal sa najlepším priateľom, prirodzeným pokračovaním, rozšírením a doplnením interiéru. Stačí jednoduchý pohyb a život sa posunie do záhrady. Splňte si svoje predstavy a prepojte záhradu s terasou, obývačkou, spálňou či dokonca bazénom a rozšírte obzory vášho bývania.

 

Riešenie HST PORTÁL 

Oddelenie vnútorného a vonkajšieho priestoru je v mod¬ernej architektúre minimalizované na tenkú sklenenú stenu. Tento opticky tak príjemný predel, však musí spĺňať vysoké technické nároky na bezpečnosť, odolnosť, tepelnú izoláciu a v neposlednom rade aj atraktívny dizajn. 
Systém kovania poskytuje vizuálne estetické a technicky vysoko funkčné riešenia, maximálnu stabilitu a dlhú životnosť pre posuvné prvky.
Vysoká nosnosť umožňuje vytvoriť veľkoplošné presklenie i pri použití kvalitného izolačného skla. Súčasťou je aj bezbariérový hliníkový prah, ktorý prispeje k maximálnemu komfortu a jednoduchosti pri prechádzaní HST portálom. 
 

TECHNICKÉ ÚDAJE

  • konštrukčná hĺbka:  rám 194 mm, krídlo 82 mm
  • systém: 5 - komorový systém rámu aj krídla
  • kovanie: komfortné otváranie krídla zdvižno posuvným systémom
  • koeficient prestupu tepla: Uw = 0,72 W/m2K (vhodný aj pre nízkoenerg. a pasívne domy)
  • zasklenie: trojsklo hrubé až 48 mm, plnené Argónom s Ug = 0,5 W/m2K,  teplý rámik SGG Swisspacer®
  • prah: nízkoprofilový bezbariérový prah Eco PASS
  • záruka: 10 rokov

 

REZ PROFILOM

PRAH Eco PASS

 

DOSTUPNÉ FARBY